Ostim fm dinle, Radyo ostim Ankara merkezli yayın yapmaya başlamış olan Ostim FM, Türk halk müziğine dair dinleyenlerin zengin içeriği bulabilecekleri başlıca adreslerden biridir. Radyo Ostim faaliyet göstermeye başladığı ilk yıllarda popüler müziğin öncü adreslerinden biri iken formatında yaptığı küçük bir değişiklik ile artık Türk halk müziğinin lider radyo istasyonlarından biri özelliğindedir. Ankara halkı için seviyeli ve kaliteli müziğin yegâne adresi olma amacı taşıyan Ostim FM, prensiplerinden ödün vermeden yaklaşık 12 yıldır üstün performanslarına devam etmektedir.

Ostim FM Yayın Akışı

Ankara’da Türkü dinlemek isteyince akla ilk gelen radyolardan olan Ostim FM, Türkülerimiz isimli programı ve Kafe Gülay Programı ile dinleyenleri en seçkin türkülere doyurmaktadır. Nurcan ile Yarım Elma ve Cem Koyuncu gibi başarılı programcıların sunmuş olduğu eşsiz güzellikteki programları da hafta içi takip etmek mümkündür. Türk Halk Müziğinin en güzel ezgilerinin bulunduğu şarkıları kesintisiz bir şekilde dinlemek için Ostim FM radyo frekansı ve internet üzerinden dinleyicilerini beklemektedir.

Ostim FM Frekans Bilgileri

Ostim FM, 96.0 frekansı ile Ankara üzerinden karasal yayın hizmeti vermektedir. Kurucularının benimsediği Slogan olarak ‘’ Türkülere Can Veren Radyo dinle’’ denince akla ilk gelen radyodur. En sevilen türküleri kaliteli program içeriklerinde sunan radyo, dinleyenlerin bulundukları her yerde sıkılmadan ve zorlanmadan dinleyebilecekleri formatta yayın yapmaktadır. Türkünün her halini sevenler için favori adreslerden biri olarak online canlı yayın dinleme imkanına internetin olduğu her yerden ulaşılabilir.

https://www.radyodinletv.com/radyo-ostim/