CAD DESTEĞİ

Otomotiv sanayi, makina imalatı ve kalıp tasarımları konusunda bilgisayar destekli CAD uygulamalarının detaylandırılması işlem safhasıdır. Otomotiv alanında her türlü proje çalışmalarının modellenmesi imalat sürecinde kullanılacak verilerin üç boyutlu ve iki boyutlu olarak oluşturulması işlemlerini kapsamaktadır.Ayrıca modelleme safhasında mevcut herhangibir ürünün üç boyutlu olarak taranması işlemi, sonrasında modellenmesi işlemi olarak bilinen tersine mühendisli diye bilinen çözümleri içermektedir. Yine otomotiv sanayinin ihtiyacı doğrultusunda gerekli kaynak ve de montaj fikstürlerinin tasarlanması işlemleri CAD ortamında detaylandırılmaktadır.

Makine sektöründe her türlü makina imalatı için gerekli projelerin modellenmesi işlemi de yapılmaktadır.Makina tasarımında yapılan ve hayata geçirilmiş birçok projeye ait uygulamaları yan kısımdaki linkten ulaşarak inceleyebilirsiniz.

Ayrıca enjeksiyon ve şişirme proseslerine uyugun kalıp tasarımları konusunda da gerekli tüm tecrübe ve bilgimizi kullanarak , tüm plastik, metal gibi ürünlerin başlangıçtan sona kadar olan süreçte, ürün tasarımı, kalıp tasarımlarını üç boyutlu ortama taşımaktayız.

Modellenen mekanizmalara ait hareket analizleri konusunda da gerekli tüm çözümleri sunarak, ürünün sanal ortamdaki yaşam sürecinde, hayata geçirilmesindeki tüm eksiklikleri CAD ortamında çözümlemeye çalışıyoruz.