HİZMETLER

Proje programı süresince, tasarım aşamasında ki herhangibir konseptin ,endüstriyel tasarım aşaması ile üç boyutlu ortama aktarılması, akabinde mevcut modelin mühendislik problemlerinin bilgisayar destekli çözümlenmesi aşamalarından oluşmaktadır.

auto1İmalat akışının belirlenmesi, parçaların üç boyutlu modellerinin detaylandırılmasıı ve iki boyutlu imalat resimlerine ait detaylarının en ince ayrıntısına kadar belirlenerek çıkarılması. Montaja ve demontaja ait detaylandırılmaların yapılması.

Ürün ile ilgili olan tüm veri dökümantasyonunun çıkarılması ,ürün ağaçlarının oluşturulması işlemleri ve CNC Tezgahlarda kullanılmak üzere CAM desteği ve NC  kodlarının bulunduğu ve sizin CNC  tezgahlarınıza uygulayabileceğiniz  Post-Processor’ler işletmenizde kullandığınız program ile ilgili eğitimlerin verilmesi.

Ürüne ait  statik, dinamik ve ömür analizlerinin dökümante edilerek sonuçların sunulması; elde edilen sonuçlardan yola çıkılarak gerekli revizyonların yapılması.Analiz sonuçlarına göre, mukavemetin kritik olduğu konumlarda gerekli modifikasyonun yapılması, ürün için harcanan fazla harcamaların kısılması.Ürünlerinizde uygulanabilecek yeni tasarımların hayata geçirilmesi  (Kullanılan eski tip teknolojinin yerine yeni ve ekonomik uygulamaların adaptasyonu).Tasarım  ve imalat içerikli görsel eğitim CD’ lerinin  tedariki başlıca hizmet verilen alanlar olarak sayılabilir.